Veterani i Barçës bën gjestin fisnik, gati të luajë falas për klubin

Veterani i Barçës bën gjestin fisnik, gati të luajë falas për klubin

20:18, 12/08/2022

Mbrojtësi veteran dhe një nga kapitenët e Barcelonës, Zherard Pike, ka vendosur të sakrifikojë gjithçka për të ndihmuar Barcelonën në këtë situatë delikate me “Fair Play” Financiar.

Image

Siç ka bërë me dije gazeta spanjolle “AS”, mbrojtësi ka pranuar të luajë falas për klubin, mjafton t’i vijë në ndihmë.

Sipas gazetës spanjolle në fjalë, vetë klubi e ka refuzuar propozimin e mbrojtësit, por paga e tij e re do të jetë në varësi të nevojave të klubit për të regjistruar lojtarët e rinj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco