Cristiano Ronaldo te Real Madrid? Përgjigja e Florentino Perez nuk do t’u pëlqejë tifozave të CR7

Cristiano Ronaldo te Real Madrid? Përgjigja e Florentino Perez nuk do t’u pëlqejë tifozave të CR7

08:34, 12/08/2022

E ardhmja e Cristiano Ronaldos mbetet një temë e madhe diskutimi duke qenë se Manchester United nuk do të jetë në Champions League këtë sezon.

Edhe pse disa skuadra thuhet se kanë tingëlluar për një lëvizje të mundshme për sulmuesin, asnjëra nuk ka bërë një përpjekje konkrete për të nënshkruar me 37-vjeçarin.

Ronaldo ka qenë i lidhur me lëvizje te Real Madrid dhe Atletico Madrid, megjithëse “MARCA” vuri në dukje në disa raste se asnjëra palë nuk ishte e interesuar për pesë herë fituesin e Topit të Artë.

Megjithatë, disa tifozë të “Los Blancos” do të ishin të lumtur ta shihnin Ronaldon në krah.

Një grup i vogël tifozësh po qëndronin në të njëjtin hotel me kampionët e Evropës në Helsinki dhe bënë që zëri i tyre të dëgjohej kur Florentino Perez kaloi pranë.

Grupi i kërkoi Perezit të kthente Ronaldon në klub, me presidentin duke injoruar përpjekjen e tyre të parë.

Megjithatë, pasi pyeti për herë të dytë, Perez më në fund u kthye.

“Kush?”, u përgjigj ai, pasuar nga një vazhdim thumbues: “Cristiano? Përsëri? Ai është 38 vjeç”

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco