VIDEO/ 'Merre sërish Ronaldon', Florentino Perez kthen përgjigjen e sinqertë

VIDEO/ 'Merre sërish Ronaldon', Florentino Perez kthen përgjigjen e sinqertë

21:54, 11/08/2022

Cristiano Ronaldo është në qendër të vëmendjes, pasi dëshiron të largohet nga Manchester United dhe të luajë në një ekip që garon në Champions League.

Real Madrid lakohet herë pas here, ndërkohë që së fundmi po qarkullon një video në rrjetet sociale ku shfaqet presidenti Florentino Perez.

I pyetur, pse nuk firmosin me Ronaldon, kreu i klubit madrilen tregohet i sinqertë në përgjigjen e tij: “Sërish? Ai është 38 vjeç tani”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco