Lajmi i fundit

‘Në bursë çmimi i naftës ulet, Rama me bordin e tij vendos rritje rekord’/ Berisha njofton protesta

Formacionet zyrtare/ Shkëndija-AIK, tetovarët për surprizën e madhe

Formacionet zyrtare/ Shkëndija-AIK, tetovarët për surprizën e madhe

18:58, 11/08/2022

Shkëndija e Tetovës do të tentojë kualifikimin në fazën “Play-Off” të Ligës së Konferencës në ndeshjen e sotme ndaj suedezëve të AIK.

Kuqezinjtë luajnë gjithçka në sfidën e kthimit pas barazimit 1-1 në transfertë që e lë çështjen e kualifikimin ende të hapur.

Miqtë nga ana tjetër do të tentojnë një rezultat pozitiv të udhëhequr nga dyshja e sulmit Stefaneli-Kimpioka.

FORMACIONET ZYRTARE:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco