Marseille zyrtarizon Alexis Sanchez me një video fantastike

Marseille zyrtarizon Alexis Sanchez me një video fantastike

15:02, 10/08/2022

Ditën e djeshme Alexis Sanchez firmosi shkëputjen e kontratës me ekipin e Interit.

 

Për pak orë, kiliani ishte një lojtar i lirë, pasi më vonë ai fluturoi për në Francë që të firmoste me Marseille.

Sot, Marseille prezanton me një video shumë të bukur sulmuesin e tyre më të ri, Alexis Sanchez. Ish-sulmuesi i Interit do të mbajë në fanellë numrin 70-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco