Lajmi i fundit

EMRAT/ U përplas tek rruga e liqenit, humb jetën 60-vjeçari

VIDEO/ Ja kush e shënon golin e parë të sezonit të ri në Premierligën angleze

VIDEO/ Ja kush e shënon golin e parë të sezonit të ri në Premierligën angleze

21:34, 05/08/2022

Arsenali ka kaluar në avantazh kundër Crystal Palace në sfidën e parë të sezonit të ri të Premierligës.

Pas një rivënie nga këndi, Zinchencho pasoi me kokë te Martinelli, i cili e shndërroi në gol asistimin në minutën e 20-të të ndeshjes.

Ky ishte goli i parë i sezonit të ri të Premierligës angleze të futbollit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco