VIDEO/ Sadio Mane debuton me gol te Bayern Munchen

VIDEO/ Sadio Mane debuton me gol te Bayern Munchen

21:12, 05/08/2022

Sadio Mane, një nga goditjet e Bayern Munich në merkaton e verës, ka shënuar në ndeshjen e parë në Bundesligë.

Senegalezi ndëshkoi skuadrën e Eintracht Frankfurt pas 29 minutash lojë, me një goditje me kokë dhe e çoi ndeshjen në 3-0.

Më parë kishin shënuar për Bayern Munchen mesfushori Kimmich dhe mbrojtësi Pavard.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco