VIDEO/ Diddeleng-Tirana, bardheblutë pësojnë gol

VIDEO/ Diddeleng-Tirana, bardheblutë pësojnë gol

21:16, 06/07/2022

Tirana nisi sot rrugëtimin e saj në Ligën e Kampioneve me një transfertë në Luksemburg përballë Diddeleng, një ndeshje shumë e rëndësishme për bardheblutë të cilët duan të kalojnë turin e parë për të ndjekur objektivin e sigurimit të fazës së grupeve në një nga kompeticionet ndërkombëtare.

Edhe pse pjesa  e parë përfundoi me porta të paprekura, në pjesën e dytë nuk ka munguar goli nga skuadra e Diddeleng.

Në minutën e 71 ishte Hassan i cili gjuan me kokë dhe pasi topi prek shtyllën, përfundon në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco