Champions League/ Shkupi sfidon Lincoln Red, publikohen formacionet zyrtare

Champions League/ Shkupi sfidon Lincoln Red, publikohen formacionet zyrtare

20:26, 05/07/2022

Shkupi do të luajë sot ndeshjen e parë kualifikuese të Champions League, ndërsa përballë do të ketë Lincoln Red Imps.

Kampionët e Maqedonisë së Veriut do të ndeshen me ekipin nga Gjibraltari në orën 20:45.

E ndërsa na ndajnë edhe disa minuta nga startimi i kësaj përballjeje që do të luhet në stadiumin kombëtar “Toshe Proeski” në Shkup, trajnerët Sedloski dhe Castillo Perez kanë vendosur edhe formacionet zyrtare me të cilët do e nisin rrugëtimin ne Champions League.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco