Kontratë 3 vjeçare, Teuta zyrtarizon ish-futbollistin e Vllaznisë

Kontratë 3 vjeçare, Teuta zyrtarizon ish-futbollistin e Vllaznisë

12:34, 05/07/2022

Një shkodran zyrtarizohet si pjesë e Teutës. Klubi durrsak ka njoftuar se mesfushori me tipare sulmuese, Uheid Hoxha do të jetë pjesë e ekipit bregdetar për tri sezonet e ardhshme.

21-vjeçari deri para pak ditësh ishte pjesë e Vllaznisë, duke u stërvitur nën urdhrat e Mirel Josës, por ka vendosur ta provojë fatin në Durrës, ku mendon se do të ketë më shumë hapësira në formacion.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco