Kthesë e papritur, Rey Manaj braktis Barcelonën, sulmuesi kuqezi përfundon në Angli

Kthesë e papritur, Rey Manaj braktis Barcelonën, sulmuesi kuqezi përfundon në Angli

15:27, 04/07/2022

Në Spanjë ishin të sigurt se Rey Manaj do të qëndronte në La Liga, me Getafe që ishte e gatshme të paguante 2 milionë euro për të blerë kartonin e sulmuesit kuqezi. Ndryshe nga se perceptohej, e ardhmja e Manaj merr një tjetër kthesë.

Në Spanjë dhe Angli flasin se sulmuesi i Barcelonës është pranë transferimit te Watford, skuadër që këtë sezon militon në Championship.

E hëna ishte dita që Manaj duhet të paraqitej në grumbullim me Barcelonën por ish sulmuesi i Spezia ka munguar pasi është në detajet e fundit për të mbyllur marrëveshjen me Watford, madje sipas mediave angleze zyrtarizimi pritet të vijë shumë shpejt.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Ani lika04/07/2022 20:00

enea cane sabina dana dalhin cane fabjola hoseni erka visoka everest nezha ka pire ilacet e te cmendurit dhe jane q... ne bythe ne te gjithe Shqiprine.

Shto koment

Denonco