Partizani prezanton fanellat e sezonit të ri, bashkëpunim me sponsorin e Kombëtares

Partizani prezanton fanellat e sezonit të ri, bashkëpunim me sponsorin e Kombëtares

19:13, 02/07/2022

Partizani ka prezantuar fanellat e reja të cilat “Demat” do t’i përdorin përgjatë sezonit 2022-2023.

Klubi ka njoftuar bashkëpunimin me kompaninë “Macron” që do të prodhojë fanellat e reja, me firmën që gjithashtu është sponsor i Kombëtares.

“Të Kuqtë” e kanë bërë publik lajmin për tifozët me anë të një postimi në “Instagram”, ku lojtarët janë shfaqur duke mbajtur të veshur uniformat për sezonin e ardhshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco