Zyrtare/ Inter nuk ndalet në merkato, njofton nënshkrimin me pasuesin e Handanovic

Zyrtare/ Inter nuk ndalet në merkato, njofton nënshkrimin me pasuesin e Handanovic

16:52, 01/07/2022

Në pritje prej gati një viti, më në fund zyrtarizohet transferimi i Andre Onanës te Interi. Portierit 26 vjeçar, të cilit i ka përfunduar kontrata me Ajax-in, ka nënshkruar me zikaltwrit deri në vitin 2027, sipas shtypit italian.

Gardianit nga Kameruni i duhet të përballet me një konkurrent të fortë në portë si Samir Handanovic, një legjendë e vërtetë e Interit dhe prezent prej 10 vitesh, të cilit i ka mbetur edhe një vit nga kontrata.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco