FOTO/ Hamilton tërheq vëmendjen me veshjen e përzgjedhur për...

FOTO/ Hamilton tërheq vëmendjen me veshjen e përzgjedhur për...

15:28, 01/07/2022

Shtatë herë kampioni i Formula 1, Lewis Hamilton tërhoqi vëmendjen me zgjedhjen e veshjeve për fundjavën e garës në pistën Silverstone, e cila nis zyrtarisht sot.

37-vjeçari Hamilton u shfaq në pistë të enjten me pantallona ngjyrë vjollce të gjera me detaje të verdha, si dhe një bluzë dhe xhaketë shumëngjyrëshe. Gjithashtu, ai kishte veshur çizme të zeza.

Image

Ditën e sotme ai ka mbërritur në pistë në një version pak më ndryshe, një tuta e errët me detaje të verdha, i shoqëruar nga qeni i tij Roscoe.

Image

Gjatë ditës në Silverstone do të zhvillohen dy stërvitje të lira, ndërsa e treta është planifikuar të shtunën, si dhe kualifikimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco