Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Hajduti rezolutë për korrupsionin

Stenio Junior i thotë lamtumirë Partizanit, braziliani nis aventurën e re në...

Stenio Junior i thotë lamtumirë Partizanit, braziliani nis aventurën e re në...

10:25, 01/07/2022

Stenio Junior u largua si lojtar i lirë nga Partizani dhe do ta vijojë karrierën në Tajlandë, pas ofertës së mirë që mori.

Braziliani, tashmë 31 vjeç, ka nënshkruar me Chiangmai FC dhe gjithçka ka marrë formë zyrtare.

Klubi i ri i Stenio Junior synon ngjitjen në elitë dhe autori i 12 golave me Partizanin sezonin e shkuar do të jetë një nga pikat më të forta të skuadrës

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco