Milani i uron kështu mirëseardhjen Kosovare Asllanit

Milani i uron kështu mirëseardhjen Kosovare Asllanit

09:05, 01/07/2022

Tashmë gjithçka është zyrtare. Kosovare Asllani është transferuar te Milani.

Futbollistja me origjinë kosovare ka bindur drejtuesit e Milanit për ta transferuar.

Ndërkohë, vetë klubi italian i ka uruar mirëseardhjen Asllanit.

Një sulmuese suedeze e re në qytet: Mirë se erdhe Kosovare Asllani. Përforcimi i parë për kuqezezat.

Në një postim tjetër, AC Milan shkruan: Dita e parë dhe fotot e para për lojtaren tonë të re.

Së fundmi, Asllani ishte pjesë e ekipit të Real Madridit, duke patur paraqitje të mira.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco