Barça nuk heq dorë nga Lewandowski, gati oferta e re për sulmuesin polak

Barça nuk heq dorë nga Lewandowski, gati oferta e re për sulmuesin polak

17:41, 29/06/2022

Robert Lewandowski dëshiron t'i bashkohet skuadrës spanjolle me çdo kusht.

Sipas raportimeve të “Sport Bild”, blaugranët kanë vendosur mbi tavolinë 40 milionë euro plus 5 milionë bonuse për sulmuesin polak.

Bayern Munich nuk mjaftohet nga kjo ofertë dhe vazhdon të kërkojë 60 milionë euro. Sulmuesi i klubit gjerman ka ende një vit kontratë me bavarezët dhe ka deklaruar publikisht që dëshiron largimin.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco