VIDEO/ Ovacione për Asllanin, ja si e presin tifozët e Interit mesfushorin e Kombëtares pas vizitave mjekësore

VIDEO/ Ovacione për Asllanin, ja si e presin tifozët e Interit mesfushorin e Kombëtares pas vizitave mjekësore

17:19, 29/06/2022

Mesfushori i Kombëtares, Kristjan Asllani ka kompletuar vizitat mjekësore me Interin dhe është drejtuar për në zyrat qendrore të zikaltërve për firmën në kontratë.

Të shumtë kanë qenë tifozët zikaltër që e kanë pritur mesfushorin kuqezi në dalje të qendrës mjekësore “CONI”, duke e shoqëruar me ovacione.

Asllani nga ana tjetër i ka përshëndetur me një buzëqeshje dhe me disa fjalë që dëshmojë emocionet e tij për këtë aventurë të radhës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco