FOTO/ Ylli i Romës kapet mat me një shqiptare, ja kush është bukuroshja që i ka marrë mendjen

FOTO/ Ylli i Romës kapet mat me një shqiptare, ja kush është bukuroshja që i ka marrë mendjen

16:56, 29/06/2022

Nicolo Zaniolo është parë në Ponca. Lojtari i Romës u kap nga paparacët e revistës së njohur “Chi” në një jaht së bashku me një grup miqsh.

Ylli i Romës është parë në shoqërinë e një shqiptareje, e cila quhet Kejdis Bardhi, me profesion parukiere.

Të dy janë parë në bordin e një jahti ku ngrihen dyshimet e para nëse fantazisti i Italisë dhe i Romës është në lidhje me bukuroshen shqiptare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco