VIDEO/ Muçi gjen golin, por Legias nuk i mjafton

VIDEO/ Muçi gjen golin, por Legias nuk i mjafton

16:42, 29/06/2022

Ernest Muçi ka arritur të gjej rrugën e rrjetës në miqësoren që skuadra e tij Legia e Varshavës luajti kundër Salzburgut.

Sulmuesi arriti të gjente golin e dytë të sfidës duke finalizuar një krosim në zonë të cilin e finalizoi në mënyrë spektakolare me kokë, duke dërguar topin në rrjet.

Megjithëse shënoi sulmuesi kuqezi nuk arriti të ndihmonte.skuadrën e tij, pasi Salzburg fitoi me rezultatin 2-3.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco