Opsionet e Dani Alves për të ardhmen e tij

Opsionet e Dani Alves për të ardhmen e tij

12:11, 23/06/2022

I larguar nga Barcelona pas vetëm gjashtë muajsh nga rikthimi i dytë, mbrojtësi i djathtë brazilian, Dani Alves nuk ka ndërmend të pensionohet sepse synon të jetë prezent në Botërorin e Katarit sipas SPORT .

Dhe në këtë kuptim, Alves, i cili ishte i pranishëm në takimet e fundit të “Seleçaos”, do të dëshironte të qëndronte në Evropë. Ai ka edhe dy pista në Spanjë, atë që të çon në Mallorca , por që duket e ndërlikuar, dhe atë që e dërgon te Real Valladolid , klubi i kryesuar nga bashkëkombasi i tij Ronaldo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco