VIDEO/ Finalja e Champions League, këngëtarja shqiptare ndez atmosferën në Paris

VIDEO/ Finalja e Champions League, këngëtarja shqiptare ndez atmosferën në Paris

17:35, 28/05/2022

Mijëra tifozë të Liverpoolit kanë kërcyer dhe festuar në Paris me këngën e Dua Lipës Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00.

Pak orë para ndeshjes, në Paris po mbizotëron atmosferë fantastike.

Tifozët e Liverpool po dëfrehen me këngë, teksa mijëra prej tyre po e këndojnë këngën e Dua Lipës, One Kiss.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco