Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Kryetari i PD Sali Berisha, bashkëbisedim online me shqiptarët e diasporës

Liverpool – Real Madrid/ Zbulohet topi i finales së Champions League

Liverpool – Real Madrid/ Zbulohet topi i finales së Champions League

15:26, 28/05/2022

Sonte, në Paris, luhet finalja e Ligës së Kampionëve mes Liverpool dhe Real Madrid.

Para fillimit të finales së madhe është zbuluar edhe topi me të cilin do luajnë ekipet në “Stade de France”.

Ky është topi i finales së UEFA Champions League:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco