Pochettino i palëkundur: Champions zhgënjim i madh, dua të qëndroj te PSG

Pochettino i palëkundur: Champions zhgënjim i madh, dua të qëndroj te PSG

18:37, 27/05/2022

Mauricio Pochettino ka edhe një vit kontratë me PSG-në, por  në Francë janë të bindur se drejtuesit po mendojnë për një tjetër trajner dhe argjentinasi do të shkarkohet.

Gjasat që kjo të ndodhë janë mëdha, por për dëshirën e vetë trajnerit nuk ka dyshime dhe ai hapur thotë që do të qëndrojë në krye të kampionëve të Francës.

“Dua të qëndroj dhe për këtë jam 100 për qind jam i bindur. PSG është një klub ambicioz.

Zhgënjimi i madh i këtij viti është Champions League, që është ëndrra e madhe e tifozëve”, shprehet Pochettino për Cadena COPE

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco