Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Kryetari i PD Sali Berisha, bashkëbisedim online me shqiptarët e diasporës

Bayern Munich 'injoron' ofertën e katalanasve për yllin polak

Bayern Munich 'injoron' ofertën e katalanasve për yllin polak

17:24, 27/05/2022

Nënshkrimi me Robert Lewandowski është bërë prioritet për Barcelonën sezonin e ardhshëm, por nuk do të jetë e lehtë.

Sipas gazetarit polak Tomasz Włodarczyk, Bayern Munich nuk i është përgjigjur ofertës së bërë nga Barcelona.

Włodarczyk i bëri komentet të enjten në emisionin Meczyki, duke thënë se pak ditë më parë Barcelona bëri një ofertë prej 30 milionë euro për sulmuesin polak.

Ai shtoi se Lewandowski mund të bëjë më shumë komente publike në ditët në vijim duke shprehur tashmë dëshirën për të marrë një sfidë të re këtë verë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco