VIDEO/ Roma mbërrin në Rinas, momenti kur lojtarët zbresin nga avioni

VIDEO/ Roma mbërrin në Rinas, momenti kur lojtarët zbresin nga avioni

17:13, 24/05/2022

Pas Feyenoordit, edhe skuadra e Romës ka zbarkuar në Rinas për finalen e Conference League, që do të zhvillohet nesër në orën 21:00 në “Air Albania”.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, klubi italian tregon lojtarët verdhekuq teksa zbresin nga avioni

Ekipi i Jose Mourinhos tashmë do të niset nga aeroporti “Nënë Tereza” për të shkuar drejt Tiranës dhe të akomodohet në hotel.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco