Banderolë gjigante tek Universiteti: Mirë se vjen në Romën e vogël, Mister Mourinho

Banderolë gjigante tek Universiteti: Mirë se vjen në Romën e vogël, Mister Mourinho

16:39, 24/05/2022

Skuadra e Romës është nisur drejt Tiranës dhe mbështetësit shqiptar të skuadrës verdhekuqe kanë bërë gati një mesazh për teknikun portugez, Jose Mourinho.

Në sheshin “Nënë Tereza”, në një banderolë gjigante shkruhet: “Mirë se vjen në Romën e vogël, mister Murinjo”, teksa portugezi shihet në një motor të tipit “Scooter”.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco