VIDEO/ Ekipi i Feyenoord mbërrin në Tiranë, ja pamjet...

VIDEO/ Ekipi i Feyenoord mbërrin në Tiranë, ja pamjet...

15:04, 24/05/2022

Ekipi i Feyenordit ndodhet në Tiranë. Në një video të publikuar, shihet autobuzi i skuadrës holandeze që lëviz në rrugët e kryeqytetit shqiptar, i ndjekur nga masat e rrepta të forcave policore. 

Këto të fundit duhet të garantojnë sigurinë maksimale të miqëve dhe të evitojnë çdo përplasje të mundshme. Vlen të theksohet se shumë tifozë italianë kanë zbritur gjithashtu në kryeqytetin e Tiranës dhe ngacmimet e para kanë ardhur, teksa holandezët kanë urinuar mbi autobuzin e Romës.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco