Trofeu i Kupës së Botës prezantohet në Tiranë

Trofeu i Kupës së Botës prezantohet në Tiranë

15:42, 22/05/2022

Trofeu i Kupës së Botës u prezantua ditën e dielë në Tiranë.

Kupa u prezantua në Kryeministri, ku hyrja për ta parë nga publiku ishte e lire.

Në këtë event ishte i pranishëm edhe ish-mesfushori kampion bote me Brazilin, Gilberto Silva, i cili është ambasador i kupës, që vlerësohet në rreth 20 milionë dollarë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco