FOTO/ ‘Mosha është thjeshtë një numër’, Veroni prezanton të dashurën 20 vite me të re

FOTO/ ‘Mosha është thjeshtë një numër’, Veroni prezanton të dashurën 20 vite me të re

17:32, 21/05/2022

Ish-mesfushori argjentinas, Juan Sebastian Veroni cili ka veshur fanellat e Sampdorias, Parmës, Lazios dhe Interit ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku ka prezantuar të dashurë e tij me fansat.

Ajo është Valentina Martin, avokatja 28-vjeçare, gati 20 vjet më e re se  Veroni. Të dy, pas muajsh lidhje, kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre me disa foto në rrjetet sociale.

“Nuk dua paratë e askujt. Jam juriste, kam makinën time dhe shtëpinë time” ,Tha Martin pasi dëgjoi thashethemet se e dashuron ish yllin e futbollit jo për atë që është, por për pasurinë e tij.

Përveç kësaj, ajo u shpreh se  është shumë e dashuruar me idhullin e Estudiantes de La Plata  dhe tregoi se është një fanse e futbollit.

" Jam marrëzisht i dashuruar me Sebën.  Ata që e kritikojnë nuk e dinë se çfarë personi është.  Nuk më intereson fama , thjesht doja të ngarkoja një foto të thjeshtë si unë me njerëzit që ishin pjesë e jeta ime në atë kohë…”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco