VIDEO/ Aribo zhbllokon finalen e Europa League, Rangers ndëshkon Frankfurt

VIDEO/ Aribo zhbllokon finalen e Europa League, Rangers ndëshkon Frankfurt

22:30, 18/05/2022

Rangers ka kaluar në avantazh 1-0 në finalen e Europa League ndaj Eitracht Frankfurt.

Në minutën e 57', ishte Joe Aribo ai i cili shënoi për skocezët, pas një gabimi të mbrojtësit Tuta.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco