Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Shqipëria e 7-ta në botë për drogën

Arrivabene e mohoi, zbulohen detajet e ofertës së Juventusit për Pogban

Arrivabene e mohoi, zbulohen detajet e ofertës së Juventusit për Pogban

21:56, 16/05/2022

Edhe pse Maurizio Arrivabene, CEO i Juventusit, deklaroi se nuk kishin folur për Paul Pogba në takimin e zhvilluar me agjentët e tij, në Itali janë të bindur për të kundërtën.

Veç kësaj, gazetarë të ndryshëm kanë publikuar edhe ofertën e bërë nga ana e klubit nga Torino.

Juventusi, sipas asaj që shkruan Nicolo Schira, i ka ofruar kampionit të botës një kontratë të vlefshme për tre sezone.

Në tavolinë Pogba ka një ofertë me pagë 8 milionë euro në sezon, plus dy të tjera bonuse. Gjithsesi oferta e PSG është më e lartë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco