Lajmi i fundit

Operacion i gjerë i SPAK në të gjithë vendin: mbi 32 arrestime deri tani

Derbi i kryeqytetit/ Dinamo-Tirana, publikohen formacionet zyrtare

Derbi i kryeqytetit/ Dinamo-Tirana, publikohen formacionet zyrtare

19:38, 24/01/2022

Dinamo-Tirana, derbi i kryeqytetit, luhet në orën 19:45 dhe tani janë mësuar edhe rreshtimet e të dyja skuadrave që janë si më poshtë:

Dinamo: Simoni, Maliki, Sofranac, Imami, Samake, Sidibe, Lilaj, Demiri, Bardhi, Dennison, Ibraimi. Trajner: Shkëmbi

Tirana: Bekaj, Tosevksi, Najdovksi, Hoxhallari, Ismajlgeci, Toli, Totre, Limaj, Seferi, Xhixha, Devid. Trajner: Shehi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco