Zyrtare/ Berhami ndërpret bashkëpunimin me Genoa, klubi i njohur italian shfaq interes për mesfushorin

Zyrtare/ Berhami ndërpret bashkëpunimin me Genoa, klubi i njohur italian shfaq interes për mesfushorin

09:42, 22/01/2022

Aventura e Valon Behramit në Genova ka përfunduar. Klubi italian ka zyrtarizuar ndërprerjen e bashkëpunimit me mesfushorin me origjinë shqiptare në faqen e saj zyrtare.

36-vjeçari me përvojë ka luajtur dhjetë ndeshje për klubin nga Marassi këtë sezon dhe tani është i lirë në kërkim të një klubi të ri.

Siç bëhet e ditur nga meidat italiane, Brescia, që militon në Serinë B italiane, ka shfaqur interes për mesfushorin 36 vjeçar, që mesaduket nuk ka ndërmend të tërhiqet na futbolli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco