VIDEO/ Erick Lamela fiton çmimin ‘Pushkash’ për golin më të bukur

VIDEO/ Erick Lamela fiton çmimin ‘Pushkash’ për golin më të bukur

19:39, 17/01/2022

Në Zyrih të Zvicrës po zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimeve “FIFA The Best”.

Erick Lamela fiton çmimin “Pushkas” për golin më të bukur.

Lojtari i Tottenhamit e mori këtë çmim për golin me finte kundër Arsenalit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco