Lajmi i fundit

EMRI/ Shkak prishja e pazareve të drogës, ja kush është 48-vjeçari që u vra në Sukth

VIDEO/ Incident në Roma-Cagliari, lojtari përplaset me reklamën dhe e thyen me kokë

VIDEO/ Incident në Roma-Cagliari, lojtari përplaset me reklamën dhe e thyen me kokë

19:07, 16/01/2022

Një incident i veçantë ka ndodhur në ndeshjen Roma-Cagliari.

Protagonist u bë kapiteni i miqve Joao Pedro. Braziliani pati një dyluftim në minutën e 39-të të pjesës së parë, me kapitenin e Romës, Mancini.

Pedro po tentonte të mbronte topin, por kundërshtari i tij erdhi dhe e rrëzoi në tokë.

Si pasojë sulmuesi u përplas me një nga reklamat duke e thyer atë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco