Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

VIDEO/ Emocionuese, Ahmet Çalik nderohet në Besiktas-Gaziantep

VIDEO/ Emocionuese, Ahmet Çalik nderohet në Besiktas-Gaziantep

20:03, 14/01/2022

Nuk është harruar në ndeshjen Besiktas-Gaziantep, Ahmet Çalik, futbollisti i Konyasporit, i cili humbi jetën pak ditë më parë në një aksident automobilistik.

Image

Çalik, shok skuadre me shqiptarët Sokol Cikalleshi, Endri Çekiçi dhe Zymer Bytyqi, u nderua me një minutë heshtje para fillimit të sfidës.

Më pas ndeshja është ndalur në minutën e gjashtë dhe të gjithë futbollistët dhe stadiumi nisën të duartrokasin në nderim të tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco