Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

Zhegrova pjesë e një ekipi të ri, futbollisti nënshkruan me kampionët e Francës

Zhegrova pjesë e një ekipi të ri, futbollisti nënshkruan me kampionët e Francës

19:50, 14/01/2022

Futbollisti  i Kosovës, Edon Zhegrova thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratë me kampionin francez, Lille, raporton “L’Equip”.

Edoni mund të bëjë debutimin e tij muajin e ardhshëm kundër kampionëve evropianë, Chelsea.

Kjo padyshim se do të ishte një lëvizje e madhe për djaloshin nga Kosova, për të luajtur në Top 5 ligat më të mira evropiane.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco