VIDEO/ Shënohen dy gola të shpejtë në Kukësi - Laçi

VIDEO/ Shënohen dy gola të shpejtë në Kukësi - Laçi

14:10, 09/12/2021

Ka nisur vrrullshëm sfida mes Kukësit dhe Laçit, e vlefshme për javën e 12-të në Kategorinë Superiore.

Kurbinasit kanë arritur të realizojnë dy gola të shpejtë në portën e verilindorëve, në harkun e tre minutave.

Të dy golat për laçianet i shënoi Saliu Guindo në minutat 11-të dhe 14-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco