Superiore/ Kukësi - Laçi, formacionet zyrtare

Superiore/ Kukësi - Laçi, formacionet zyrtare

13:35, 09/12/2021

Do të startojë në orën 13:45, në stadiumin “AIR Albania”, sfida Kukësi-Laçi, e vlefshme për javën e 12-të në Kategorinë Superiore.

Skuadra verilindore kërkon që të ruajë këtë ecuri të rezultateve pozitive, por gjithashtu edhe hapin e Tiranës kryesuese. Ndërsa ekipi i drejtuar nga Mirel Josa synon vazhdimësinë ku përballë ka Kukësin.

FORMACIONET ZYRTARE –

KUKËSI – Tafas; Peposhi, Lulaj, Hila, Ndreca; Sh. Taipi, Gj. Taipi, De Lukas; Milunoviç, Feizhao, E. Basha. Trajner: Diego Longo.

LAÇI – Dajsinani; Roganoviç, Ignjatoviç, Malota, Ziko; Deliu, Shehu, Lushkja; Mazrekaj, Guindo, Zarubica. Trajner: Mirel Josa.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco