VIDEO/ Messi nuk mund të 'ndahet' nga futbolli, sulmuesi argëtohet duket luajtur me fëmijët e tij

VIDEO/ Messi nuk mund të 'ndahet' nga futbolli, sulmuesi argëtohet duket luajtur me fëmijët e tij

12:29, 09/12/2021

Edhe në kohën e tij të lirë, duket se Lionel Messi nuk mund të “ndahet” nga futbolli.

Shtatë herë fituesi i Topit të Artë, i freskët nga shënimi i dy golave ​​në Ligën e Kampionëve, u filma duke u argëtuar me fëmijët e tij në dhomën e ndenjes.

Antonella Roccuzzo, gruaja e Messit, ndau një video të një ndeshje futbolli mes babait dhe djemve të tij në dhomën e ndenjes së shtëpisë së tyre.

Me një zjarr në sfond dhe këngën e Krishtlindjeve të Ed Sheeran dhe Elton John, Messi u shfq i lumtur teksa driblonte me top të tre djemtë e tij, Thiago, Mateo dhe Ciro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco