VIDEO/ Mundën Partizanin në 'Loro Borici', shihni festën e çmendur të Brdaric dhe lojtarëve të Vllaznisë

VIDEO/ Mundën Partizanin në 'Loro Borici', shihni festën e çmendur të Brdaric dhe lojtarëve të Vllaznisë

10:40, 09/12/2021

Fitorja ndaj një kundërshtari si Partizani, ka rikthyer entuziazmin tek Vllaznia (1-0).

Kështu shkodranët i janë kthyer edhe traditës së vjetër të festës në mes të fushës pas rezultateve të rëndësishme.

Në pamjet e publikuara nga klubi, shihet fillimisht Brdaric i cili entuziazmon lojtarët duke i kujtuar tre pikët që siguruan sot. Ndërsa më pas është Adili ai që vazhdon festën e kuqebluve në mesin e fushës në “Loro Boriçi”.

Pamje që kishin munguar e që tregojnë se shkodranët përveç lojës, kanë gjetur edhe entuziazmin e sezonit të kaluar kur ishin padyshim skuadra më argëtuese e Superiores.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco