Lajmi i fundit

Krisma në Tiranë/ Qëllohet në drejtim të makinës së një 63-vjeçari

VIDEO/ Nedim Bajrami shkëlqen tek Empoli, gol dhe asist në fitoren me Udinesen

VIDEO/ Nedim Bajrami shkëlqen tek Empoli, gol dhe asist në fitoren me Udinesen

21:00, 06/12/2021

Nedim Bajrami vazhdon të dhurojë paraqitje të mira në Serinë A.

Mesfushori shqiptar ishte protagonist me gol dhe asist në ndeshjen kundër Udineses, ku Empoli fitoi me rezultatin 3-1.

22-vjeçari shënoi golin e dytë të sfidës. Me golin e realizuar Bajrami shkon në kuotën e 3 golave të shënuar këtë sezon.

Gjithsesi lojtari nuk u mjaftua me kaq. Në minutën e 78-të ai u bë protagonist përsëri me një asist për golin e tretë të shënuar nga Pinamonti.   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco