Vllaznia-Partizani/ Klubi jep njoftimin e rëndësishëm për shitjen e biletave

Vllaznia-Partizani/ Klubi jep njoftimin e rëndësishëm për shitjen e biletave

11:40, 06/12/2021

Vllaznia do të përballet me Partizanin ditën e mërkurë në orën 16:45, në stadiumin “Loro Boriçi”.

Një sfidë e rëndësishme për synimet e skuadrave, me shkodranët që do kërkojnë 3 pikët për të mos u larguar nga dy ekipet e kreut, ndërsa demat tentojnë vazhdimësinë e fitoreve për t’u rikthyer në vendet e para në tabelën e klasifikimit.

Për këtë sfidë klubi i Vllaznisë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm në rrjetet sociale, sa i takon shitjes së biletave, dhe mënyrën se si tifozët mund ti blejnë ato.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco