Formacione zyrtare/ Milan-Salernitana, gjiganti italian synon fitoren e radhës

Formacione zyrtare/ Milan-Salernitana, gjiganti italian synon fitoren e radhës

14:20, 04/12/2021

Skuadra e Milanit e pret në shtëpi Salernitanan në duelin që luhet sot në orën 15:00

‘Rossonerët’ qëndrojnë në vendin e dytë me 35 pikë,ndërkohë, Salernitana është e fundit me tetë pikë.

Milani synon të marrë fitoren e radhës sot që të mbetet në hap me kreun e tabelës, ndërsa mysafirët do të mundohen të shkaktojnë befasi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco