Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

Formacione zyrtare/ West Ham-Chelsea, ja si rreshtohen skuadrat

Formacione zyrtare/ West Ham-Chelsea, ja si rreshtohen skuadrat

13:01, 04/12/2021

West Ham dhe Chelsea do jetë përballja e sotme e ‘Premier League’ cila do luhet në orën 13:30.

“The Blues” kryesojnë tabelën momentalisht me 33 pikë, ndërsa West Ham ka 24 pikë në vendin e katërt.

Të dyja ekipet kanë në skuadër me futbollistë cilësorë dhe të përgatitur, ku pritet një ndeshje me mjaft emocione.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco