Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

Kjaer i dëmtuar, Pioli kërkon një mbrojtës të ri për Milanin

Kjaer i dëmtuar, Pioli kërkon një mbrojtës të ri për Milanin

10:09, 04/12/2021

Simon Kjaer nuk do të paraqitet për Milanin për 6 muajt e ardhshëm, pasi sot iu nënshtrua operimit, pasi pësoi dëmtim në ndeshjen ndaj Genoas, të mërkurën, dhe u largua nga fusha me barelë në pjesën e parë të ndeshjes.

Trajneri Stefano Pioli tha se ai mund të detyrohet të kërkojë një mbrojtës të ri në tregun e transferimeve në janar, për të zëvendësuar danezin, i cili ka qenë një pjesë jetike e skuadrës që nga bashkimi në janar të 2020-s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco