VIDEO/ Aksion spektakolar i Vllaznisë, Latifi vendos baraspeshën

VIDEO/ Aksion spektakolar i Vllaznisë, Latifi vendos baraspeshën

18:24, 03/12/2021

Edhe pse me 10 lojtarë, Vllaznia ka arritur të barazojë rezultatin 1-1 ndaj Teutës, në ndeshjen e vlefshme për javën e 11-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 70’ ishte Liridon Latifi ai i cili shënoi për kuqeblutë. Një aksion mjaft i bukur i kuqebluve, që nis me Hakajn, e vijon me Hoxhajn, Da Silvën që shërben bukur për Latifion dhe sulmuesin nga Prishtina që dërgon topin në rrjetë.

Kujtojmë që Vllaznia luan me 10-të lojtarë, pas daljes me karton të kuq të Aralicës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco