VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Georgiev ndëshkon Vllazninë

VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Georgiev ndëshkon Vllazninë

18:15, 03/12/2021

Teuta ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Vllaznisë, e vlefshme për javën e 11-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 55’ ishte Pepi Georgiev ai i cili shënoi për bregdetarët. Një sulm i shpejtë i durrsakëve, me Lorenzo Vilën që shërben për Georgiev dhe sulmuesin që dërgon topin në rrjetë e më pas largohet për t’i lënë vendin Koubembas.

Kujtojmë që Vllaznia luan me 10-të lojtarë, pas daljes me karton të kuq të Aralicës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco