Lajmi i fundit

Durrës, humb jetën nga rryma elektrike një 29-vjeçare

VIDEO/ Vazhdon përralla e Messias, Milan dyfishon rezultatin

VIDEO/ Vazhdon përralla e Messias, Milan dyfishon rezultatin

21:51, 01/12/2021

Milan e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë pjesën e parë ndaj Genoas. Pas golit të Ibras, në fund te pjesës së pare ka qenë Junior Messias ai që ka realizuar sërish me kokë…

Ashtu si ndaj Atletico Madrid, edhe këtë herë, braziliani ka përdorur kokën për të realizuar, brenda zone, por duke parë lëvizjen e portierit Sirigu dhe dërguar topin aty ku ai nuk ka arritur dot.

Milani humbi Simon Kjaer që duket se ka një problem dhe dëmtim serioz, pasi doli në lot dhe me barrelë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco